Kobido masažas

kobido

Kobido masažas yra mankšta odai – gydymo metodas, kurio metu atliekami šventi, iš senovės paveldėti judesiai, leidžiantys pasiekti įspūdingų rezultatų. Nors atliekamas veido masažas, veikiamas visas kūnas.

Šis senovės grožio metodas, kuris skiriasi nuo kitų veido masažų rūšių, laikomas atgaivinančia procedūra, kuri paryškina odos spalvą, pagerina apytaką, padidina atsipalaidavimą ir paskatina kolageno gamybą laikui bėgant. Manoma, kad kobido veido masažas yra labai veiksmingas, gydant sausą ir riebią odą, spuogus, raukšles, senatvines dėmes, odos spalvą bei galvos skausmus.

Kobido yra giriamas kaip vienas veiksmingiausių natūralių odos gydymo metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesui sulėtinti. Šis gydymo būdas buvo sukurtas siekiant pagerinti kliento sveikatą ir gyvybingumą. Tai yra pagrindinis tradicinės Rytų medicinos bruožas.

Pasak specialistų, tai natūraliai pakelia veidą ir suteikia švytintį grožį. Svarbu suvokti, jog šis nuostabus masažas nėra greita gydomoji priemonė. Poveikis didėja su laiku, nors efektas jaučiasi ir po vieno seanso.

Masažas skirtas bet kokio amžiaus moterims ir vyrams:

  1. siekiantiems stiprinti veido raumenis ir pakelti veido kontūrą;
  2. norintiems nuimti odos suglebimą greitai netekusiems svorio;
  3. patyrusiems stresą skaistinti papilkėjusią veido odą;
  4. po ligos atsiradusiam veido paralyžiui gydyti ar spazmams atpalaiduoti.
  5. Rekomenduojama 3 – 7 procedūros. Vienos procedūros trukmė – 1 val. – 1 val. 15 min. Kaina: 44 €

!!!DĖMESIO ŠIUO METU TAIKOMA AKCIJA IŠBANDYTI KOBIDO TERAPIJĄ TIK UŽ 35€!!!

Manikiūrininkių, Masažo, Profesionalaūs Makiažo, Depiliacijos, Blakstienų priauginimo kursai