Masažai

Masažas yra vienas seniausių ir natūraliausių gydymo priemonių. Po masažo pagerėja kraujotaka, medžiagų apykaita, mažėja skausmas, pagerinamas raumenų tonusas. Masažas atpalaiduoja, skatina limfos cirkuliaciją, limfinė sistema dalyvauja organizmo skysčių apykaitoje, palaiko skysčių pusiausvyrą. Kapiliaruose vyksta medžiagų apykaitos procesas tarp kraujo ir audinių. Per kapiliarų sieneles deguonis ir maisto medžiagos iš kraujo patenka į audinius. Iš audinių į kraują pereina anglies dvideginis ir skilimo produktai. Šis procesas masažo įtakoje žymiai paspartėja. Pirmųjų procedūrų metu išsiskiria organizme susikaupusios pieno rūgštys, riebaliniai dariniai bei toksinai. Lengvas, neilgos trukmės masažas greičiau atstato nuvargusių raumenų darbingumą negu pasyvus, trumpalaikis poilsis.

Tiek atliekant gydomąjį, tiek kosmetinį masažą nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės, ji lengviau aprūpinama deguonimi, pagerėja riebalinių ir prakaito liaukų veikla. Po masažo oda tampa švelni ir elastinga.

Masažas padės atsikratyti nemalonių minčių, sumažins svorį, sustiprins imunitetą. Taip pat sumažina celiulitą. Geriausia masažu lepintis dienos metu. Tad būkime gražios, lieknos ir atsipalaidavę.

Manikiūrininkių, Masažo, Profesionalaūs Makiažo, Depiliacijos, Blakstienų priauginimo kursai